موسسه زبان شکوه انقلاب با بیش از ۳۰ سال تجربه درخشان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزش زبان در استان مازندران ارایه کننده دوره های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی به افراد حقیقی و سازمانها با بالاترین کیفیت می باشد. اساتید مجرب و با انگیزه، توجه خاص به سیستم و کیفیت آموزشی، امکانات و محیط آموزشی مناسب در رده های متفاوت سنی و ارائه مدارک رسمی در پایان دوره های خاص و کارکرد تخصصی صرفا بر روی زبان انگلیسی بر خلاف سایر رقبا را می توان از جمله فاکتور هایی برشمرد که موسسه بزرگ زبان شکوه انقلاب را از دیگر موسسات متمایز می سازد.

چیزی را از دست ندهید. ما را دنبال کنید.

انگلیسی : دوره مکالمات تجاری
به وب سایت رسمی آموزشگاه زبان شکوه انقلاب خوش آمدید –>> تماس جهت مشاوره : 09111123048
ما را دنبال کنید
بالا

انگلیسی : دوره مکالمات تجاری

تومان0

درباره این دوره

دوره ی مکالمات تجاری و بازرگانی با هدف اعتلای سطح گفتاری، شنیداری، نگارش و خواندن افراد شاغل در این حیطه طراحی گردیده است. که باعث ارتقای شغلی فرد می گردد.

آشنایی با دوره

MARKET LEADER در سال ۲۰۱۲ طراحی و منتشر گردیده که آخرین ویرایش آن در سال ۲۰۱۳ به چاپ رسیده است. این متد آموزشی در پنج سطح از مقدماتی تا پیشرفته می باشد که به متقاضیان امکان فراگیری مکالمات و مکاتبات ضروری در محیط کارشان را میدهد.

برقراری تماس‌های تلفنی، ایمیل، مکالمات رو در رو (جلسات رسمی و غیر رسمی، مذاکرات و ارتباطات از پیش برنامه‌ریزی شده و یا اتفاقی)، سفارشات کالا، ارتباطات مربوط به امور مالی، خرید، فروش و غیره..  همه از مواردی هستند که نیاز به استفاده از انگلیسی بازرگانی دارند. این دوره جدید‌ترین و قوی‌ترین دوره انگلیسی بازرگانی انتشارات LONGMAN است.در این سیستم نیازهای بازرگانان، تولیدکنندگان تمامی کارکنان در رده‌های مختلف سازمانی و دانشجویان دانشگاه ها در نظر گرفته شده است. مدیران رده بین‌المللی، کارکنان بلند پایه و کارمندان تمام رده‌ها، دانشجویان رشته های فنی مدیریت، مهندسی، بازرگانی و غیره ….. با شرکت در این دوره می‌توانند تسلط کاملی بر انگلیسی مورد نیاز جهت پیشبرد تمام اهداف خود در محیط کاری و حرفه‌ای جهت انجام امور اداری، سازمانی و بازرگانی داشته باشند.

 

امتیازات متد آموزشی MARKET LEADER

 

• استفاده از انگلیسی بازرگانی در شرایط شبیه‌سازی شده و آشنایی همزمان با لهجه آمریکایی، بریتانیایی، استرالیایی و انگلیسی اتحادیه اروپا

 

• بی‌نیازی دانشجو از مطالعه منابع جانبی انگلیسی عمومی با توجه به آموزش انگلیسی عمومی در این کتاب

 

• آزمون تعیین سطح بسیار دقیق دوره که شامل دو بخش گفتاری و نوشتاری است

 

•  ارزیابی میزان یادگیری شرکت‌کنندگان از طریق آزمون‌های گفتاری و نوشتاری استاندارد

 

• متد آموزشی MARKET LEADER با سطوح آموزشیA1 تا C2 اروپا هماهنگی دارد و به عنوان بهترین متد آموزشی سال ۲۰۱۳ انتخاب گردیده است.

 

---------------------------- logo-samandehi ------------------------------
---------------------------- logo-samandehi ------------------------------

ثبت نام کاربر

شما مجوز لازم برای ثبت نام را ندارید

بازیابی رمز عبور